Turnuvaya Nasıl Kayıt Olurum?


1) Siteye giriş yaptıktan sonra sol menünün alt kısmında Oyunlar menüsünden turnuvasına kayıt olmak istediğiniz oyunu seçiniz veya anasayfayı aşağı kaydırınız. (Görsel 1.1). Turnuvaya katılabilmek için takıma ihtiyacınız vardır. Ayrıca turnuvaya katılabilmek için hesaplarınızın oyun hesapları bölümü düzenlenmiş olması gerekir.

(Görsel 1.1)

2) Açılan sayfada oyuna ait turnuvalar listelenecektir (Görsel 2.1). Başlama tarihi en yakın turnuva sol üstte gözükecektir ve tarihsel olarak aşağıya doğru listelenecektir (Görsel 2.1). İstediğiniz turnuvayı seçerek tıklayınız.

(Görsel 2.1)

3) Seçtiğiniz turnuvaya tıkladıktan sonra turnuva sayfası açılacaktır. Banner görselinin sağ üst tarafında ‘Turnuvaya Kayıt Ol’ butonuna tıklayınız (Görsel 3.1). Butona tıkladıktan sonra açılan pop-up üzerinde takımınızı seçerek turnuvaya katılın (Görsel 3.2). Turnuvaya ait kurallar, turnuvaya kayıt kapandıktan sonra oluşacak karşılaşmalar, takımlar ve ödüller sayfanın aşağısında bulunmaktadır (Görsel 3.3).

(Görsel 3.1) (Görsel 3.2) (Görsel 3.3)

4) Turnuvaya katılım süresi dolduktan sonra turnuvaya kayıt yapılamayacaktır (Görsel 4.1), bu vakitten sonra karşılaşmalar otomatik olarak oluşturulacaktır. Tek yapmanız gereken turnuva zamanını takip etmek olacaktır.

(Görsel 4.1)

`